Le Büro Hukuk ve Mali Danışmanlık

HAKKIMIZDA

Le Büro Hukuk ve Mali Danışmanlık olarak, 50 yılı aşkın deneyimimizle ulusal ve uluslararası alanda, global gelişmelerin odağında ekonomik ve finansal gelişmelerin ışığında hukuki ve mali danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Ulusal ve uluslararası müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına titiz bir anlayışla yaklaşarak güven ilişkisine dayalı objektif, verimli bir hukuk süreci ilerletme amacıyla hareket etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerde hızlı, sonuç odaklı ve pratik çözümlerle kaliteli çalışma anlayışımızı sürdürmekteyiz.

Köklü geçmişimiz ve uzun yıllardır faaliyette oluşumuz, birçok kurum, kuruluş ve organizasyonda yer alışımız sebebiyle yıllardan beri gelişen ve büyüyen ticari ilişkilerde rol alan gerek yurtiçi gerekse de yurtdışı yatırımcı ve müvekkillerimize hukuki ve mali danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bunun yanında ticari faaliyetlerde, gerek ülkemizde gerekse de yurtdışında yapılan ve yapılması planlanan yatırımlarda ilgili sektörlerde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Müvekkillerimize, nitelikli ve güçlü bir ekipten oluşan uzman avukat kadromuzla Türkçe, İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde hizmet vermekteyiz.

Le Büro olarak, hukuki yollara başvurmadan anlaşma yolu ile çözülebilecek hukuki ihtilaflara efektif çözümler sunmaktayız. Dünya çapında işbirliği içerisinde olduğumuz hukuk büroları ve meslek örgütleri aracılığıyla hızlı çözümlere ulaşarak en yüksek kalitede hukuki hizmetlerimizi vermeye devam etmekteyiz.

AVUKAT LEVENT ERDOĞAN

Avukat Levent Erdoğan 1941 yılında Gaziantep/İslâhiye’de doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmasının akabinde avukatlık mesleğini icra etmeye başladı.

Av. Levent Erdoğan, 1800’lü yıllarda Osmanlı döneminde kadılık ve daha sonraları cumhuriyet döneminde yargıçlık yapmış olan Erdoğan ailesinin 3. jenerasyon ferdidir.

Uluslararası alanda tanınan Le Büro Hukuk ve Mali Danışmanlık Bürosunu 1969 yılında İstanbul’da kurmasının ardından faaliyetlerine ilk önce Sultanahmet/Eminönü’ndeki ofisinde başlamıştır. Ardından Levent ‘e taşınmış, günümüzde burada hizmet vermeye devam etmektedir.

Av. Levent Erdoğan, İcra ve İflas Hukuku, Türk Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Yabancı Yatırımlar Hukuku alanlarında 50 yılı aşan deneyimi ve çalışmalarıyla tanınmaktadır.

Kendisi Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Genel Başkanlık, Beşiktaş Yönetim Kurulunda Yöneticilik ve Asbaşkanlık, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Asbaşkanlık görevlerinde bulunmuş olup, günümüzde Kartal Bakışı Platform Başkanı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Beşiktaş dernekleriyle birlikte sosyal sorumluluk projelerini yaymakta ve çeşitli çalışmalar geliştirerek Türk futbolunun uluslararası alanda gelişmesi adına katkılarını sunmaya devam etmektedir.

Bunların yanında Karamürsel Levent Erdoğan Yağlı Güreş Spor Kulübü Derneği Başkanı olarak yağlı güreş sporunun gelişmesi ve yaygınlaşması için maddi ve manevi olarak destek sağlamaktadır.

Türk Otomobil Sporları Derneği Disiplin Kurulu Başkanı olarak, ülkemizdeki otomobil sporlarının ulusal ve uluslararası alanda bilinirliğinin artırılarak yaygınlaşması ve otomotiv sektörünün gelişimine yönelik çalışmalarda bulunmaktadır. Kendisi daha birçok dernek ve STK ile beraber çalışmalarını devam ettirmektedir.

50 yılı aşkın tecrübesiyle, büyük çaplı ticari uyuşmazlıkların çözümünü ele almış olması sebebiyle hem ulusal hem de uluslararası alanda hukuki ve ticari ilişkilere üst düzeyde vakıf olmuş olup, meslek ahlakı ve ilkeleri hususlarında etik bir çalışma prensibine sahiptir.


Ayazağa Mahallesi, Cendere Yolu
Caddesi, Vadi İstanbul 2-A
Ofis Blok, Kat:2 No:12
Sarıyer / İstanbul / Türkiye

Tel: +90 (212) 274 32 32
Fax: +90 (212) 274 32 31


Levent Caddesi,
Güvercin Sokak No:26
1.Levent / İstanbul / Türkiye
 

Tel: +90 (212) 282 88 80
Fax: +90 (212) 279 99 62

Copyright © 2024 LeBuro. All Rights Reserved.